Kurumsal

Hakkımızda

3B İnşaat endüstriyel havalandırma, endüstriyel toz toplama, duman emme ve filitrasyon konularında, proje, imalat, periyodik bakım ve montaj ile ilgili faaliyet gösteren bir firma olarak, çevre ve insan sağlığına duyarlı hizmet vermektedir.

Uygulamalarımız toz toplama üniteleri olan Patlaçlı (Jet-Pulse) Filtreler, Radyal tip endüstriyel fanlar, siklonlar, plazma-lazer kesim filtreleri, yağ buharı filtreleri, Kaynak dumanı emme, taşlama, kumlama, zımparalama, polisaj, plazma-lazer kesim, dökümhane, çimento, seramik, elektrostatik toz boya, elektrostatik toz emaye, lastik, otomotiv, cam, alçı, kömür, maden, kauçuk, kağıt, tersane, gıda, ilaç, kimya, pano odası tozsuzlaştırma gibi uygulama alanları bulunmaktadır.

Donaldson top toplama filtrelerinin Montajı ve bakımları için yetkilidir.

Yangın tesisatı, gazlı söndürme sistemi, basınçlı hava tesisatı ve mekanik tesisat montajı da 3B İnşaatın faaliyet alanları içindedir.

Vizyon

Endüstriyel filtreleme alanında sektörümüzün önde gelen firmalarından biri olmayı amaçlıyoruz. Uzman kadromuzla toz ve yağ arıtma sorunlarınıza etkili ve ekonomik çözümler geliştirmeye hazırız.
Sağlıklı çevre ve sağlıklı iş ortamı konuları giderek önem kazanıyor. İleri teknoloji ürünü toz toplama ve yağ buharı filtreleme ünitelerimizi kullanarak çalışanlarınızın sağlığını, çalışma ortamınızın temizliğini ve doğal çevrenizi koruyabilirsiniz. Çalışma ortamınızın temiz olması üretim kalitenizi ve müşterilerinizin memnuniyetini arttıracak, çevre koruma mevzuatına uyum sağlamanıza yardımcı olacaktır.