Referanslarımız

AISIN KARTUŞLU TOZ TOPLAMA SİSTEMLERİ

3B İNŞAAT OLARAK AISIN FABRİKASINDA 1 ADET 6.000 m3/h,4 adet 12.000 m3/h, 1 adet 8.000 m3/h KARTUŞLU TİP TOZ TOPLAMA ÜNİTELERİMİZİN İMALATINI, MONTAJINI, VE BORULAMA HATLARI İLE BAREBER YAPTIK. AYRICA YAPTIĞIMIZ ÜNİTELERİN PERİYODİK BAKIMLARI PROFESYONEL EKİPLERİMİZCE YAPILMAKTADIR.

CMS KARTUŞLU TOZ TOPLAMA SİSTEMLERİ

3B İNŞAAT OLARAK CMS FABRİKASINDA KUMLAMA ÜNİTELERİ İÇİN 1 ADET 5.000 m3/h, KARTUŞLU TİP TOZ TOPLAMA ÜNİTELEMİZİN İMALATINI, MONTAJINI, VE BORULAMA HATLARI İLE BAREBER YAPTIK. .

EAE TORBALI TOZ TOPLAMA SİSTEMLERİ

3B İNŞAAT OLARAK EAE ELEKTRİK GEBZE FABRİKASINDA GALVANİZ DALDIRMA HAVUZUNDAN ÇIKAN BUHARI FİLTRELEMEK 2 ADET 120.000 m3/h , HEAT TRACİNG DONANIMLI OLARAK TORBALI TİP TOZ TOPLAMA ÜNİTELERİMİZİN İMALATINI, MONTAJINI, VE BORULAMA HATLARI İLE BAREBER YAPTIK. AYRICA YAPTIĞIMIZ ÜNİTELERİN PERİYODİK BAKIMLARI PROFESYONEL EKİPLERİMİZCE YAPILMAKTADIR.

İBA KİMYA KARTUŞLU TOZ TOPLAMA SİSTEMLERİ

DONALDSON FİLTRELERİNİN TÜRİYEDEKİ YETKİLİ MONTAJ FİRMASI OLARAK İBA KİMYA ANKARA VE KAYSERİ FABRİKALARINDA 90.000 m3/h, 20.000 m3/h VE 15.000 m3/h DONALDSON FİLTRELERİNİ, FİLTRASYON PROJESİ FİRMAMIZA AİT OLAN PROJEMİZİ BORULAMA, MONTAJ VE DEVREYE ALMA İŞLEMLERİ İLE ANAHTAR TESLİM OLRAK HAYAT GEÇİRDİK    

İPM BANT ÜSTÜ FİLTRESİ

3B İNŞAAT OLARAK DİPERLİT MADENCİLİK BERGAMA FABRİKASINDA, 6 ADET 45.000 m3/h, 1 ADET 60.000 m3/h, 1 ADET 15.000 m3/h TORBALI TİP TOZ TOPLAMA ÜNİTESİ, 3 ADET 3.500 m3/h SİLO ÜSTÜ FİLTRESİ VE 2 ADET 2.500 m3/h BANT ÜSTÜ FİLTRESİ GİBİ ÇEŞİT ÇEŞİT FİLTRE ÜNİTELERİMİZİN İMALATINI, MONTAJINI, VE BORULAMA HATLARI İLE BAREBER YAPTIK. AYRICA YAPTIĞIMIZ ÜNİTELERİN PERİYODİK BAKIMLARI PROFESYONEL EKİPLERİMİZCE YAPILMAKTADIR.

KALE AERO KABİN KURULUMU

3B İNŞAAT OLARAK KALE HAVACILIK’TA 7x5x3 m OLARAK İMAL EDİP KURDUĞUMUZ TESVİYE KABİNİNDE, DONALDSON ECB TİP TOZ TOPLAMA ÜNİTELERİNİN DE KURULUM VE DEVREYE ALMA İŞLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.  

KALE KALIP TESVİYE MASASI

KALE KALIP FABRİKASINDA, TAŞLAMA ESNASINDA MEYDANA GELEN TOZUMAYI ENGELLEMEK İÇİN 2 ADET 4.000 m3/ FİLTRELİ TESVİYE MASASI ÜNİTELERİMİZ KULLANILMIŞTIR.

KOROZO BİG-BAG BOZMA

3B İNŞAAT OLARAK KOROZO FABRİKASINDA 1 ADET 18.000 m3/h, 4.000 m3/h TORBALI TİP TOZ TOPLAMA ÜNİTESİ VE 3.000 m3/h KARTUŞLU TİP TOZ TOPLAMA ÜNİTELERİMİZİN İMALATINI, MONTAJINI, VE BORULAMA HATLARI İLE BAREBER YAPTIK. AYRICA YAPTIĞIMIZ ÜNİTELERİN PERİYODİK BAKIMLARI PROFESYONEL EKİPLERİMİZCE YAPILMAKTADIR.

KOZA ALTIN KAYSERİ TOZ TOPLAMA HATTI

3B İNŞAAT OLARAK KOZA ALTIN ESKİŞEHİR FABRİKASINDA LABARATUVARDA 8.000 m3/h KARTUŞLU TİP TOZ TOPLAMA ÜNİTESİ, KİREÇ SİLOSU ÜZERİNDE 6.000 m3/h KARTUŞLU TİP TOZ TOPLAMA ÜNİTESİ, KAYSERİ FABRİKASINDA 1 ADET 80.000 m3/h VE 1 ADET 60.000 m3/h TORBALI TİP TOZ TOPLAMA ÜNİTELERİMİZİN İMALATINI, MONTAJINI, VE BORULAMA HATLARI İLE BAREBER YAPTIK. AYRICA YAPTIĞIMIZ ÜNİTELERİN PERİYODİK BAKIMLARI PROFESYONEL EKİPLERİMİZCE YAPILMAKTADIR.

LİSİ YAĞ BUHARI TOPLAMA HATTI

DONALDSON FİLTRELERİNİN TÜRİYEDEKİ YETKİLİ MONTAJ FİRMASI OLARAK LİSİ İZMİR FABRİKASINDA, FİLTRASYON PROJESİ FİRMAMIZA AİT OLAN PROJEMİZİ BORULAMA, MONTAJ VE DEVREYE ALMA İŞLEMLERİ İLE ANAHTAR TESLİM OLRAK HAYAT GEÇİRDİK  

MAXIONWHEELS YAĞ BUHARI TOPLAMA HATTI

3B İNŞAAT OLARAK MAXIONWHEELS FABRİKASINDA BOR YAĞI KULLANILAN FREZE TEZGAHLARINDAN ÇIKAN YAĞ BUHARINI FİLTRELEMEK İÇİN 3 ADET 24.000 m3/h, 1 ADET 30.000 m3/h, 2 ADET 36.000 m3/h YAĞ BUHARI TOPLAMA ÜNİTELERİMİZİN İMALATINI, MONTAJINI, VE BORULAMA HATLARI İLE BAREBER YAPTIK. AYRICA YAPTIĞIMIZ ÜNİTELERİN PERİYODİK BAKIMLARI PROFESYONEL EKİPLERİMİZCE YAPILMAKTADIR.

MUTLU AKÜ TOZ TOPLAMA ÜNİTELERİ

3B İNŞAAT OLARAK MUTLU AKÜ FABRİKASINDA YAĞ BUHARI TOPLAMA, KARTUŞLU TİP TOZ TOPLAMA ÜNİTESİ, MERKEZİ SÜPÜRGE ÜNİTESİ GİBİ FARKLI İHTİYAÇLARA GÖRE ÇEŞİT ÇEŞİT FİLTRE ÜNİTELERİMİZİN İMALAT, MONTAJ, VE BORULAMA HATLARINI YAPMAKTAYIZ. AYRICA YAPTIĞIMIZ ÜNİTELERİN PERİYODİK BAKIMLARI PROFESYONEL EKİPLERİMİZCE YAPILMAKTADIR.

SGS TOZ TOPLAMA HATTI

DONALDSON FİLTRELERİNİN TÜRİYEDEKİ YETKİLİ MONTAJ FİRMASI OLARAK SGS ANKARA FABRİKASINDA, FİLTRASYON PROJESİ FİRMAMIZA AİT OLAN PROJEMİZİ BORULAMA, MONTAJ VE DEVREYE ALMA İŞLEMLERİ İLE ANAHTAR TESLİM OLRAK HAYAT GEÇİRDİK

TRAKYACAM DONALDSON KARTUŞLU TOZ TOPLAMA FİLTRESİ

DONALDSON FİLTRELERİNİN TÜRİYEDEKİ YETKİLİ MONTAJ FİRMASI OLARAK ŞİŞECAM TRAKYACAM FABRİKASINDA, FİLTRASYON PROJESİ FİRMAMIZA AİT OLAN 2 ADET DONALDSON 15.000 m3/h KARTUŞ TİP TOZ TOPLAMA PROJEMİZİ BORULAMA, MONTAJ VE DEVREYE ALMA İŞLEMLERİ İLE ANAHTAR TESLİM OLARAK HAYAT GEÇİRDİK  

TEC KABİN KURULUMU

3B İNŞAAT OLARAK TEC’TE 9x5x3,5 m OLARAK İMAL EDİP KURDUĞUMUZ TESVİYE KABİNİNDE, DONALDSON ECB TİP TOZ TOPLAMA VE 3B ECB TİP TOZ TOPLAMA ÜNİTELERİNİN KURULUM VE DEVREYE ALMA İŞLEMLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK.  

TÜPRAG TOZ TOPLAMA HATTI

DONALDSON FİLTRELERİNİN TÜRİYEDEKİ YETKİLİ MONTAJ FİRMASI OLARAK TÜPRAG ALTIN MADENİNDE DONALDSON FİLTRELERİNİ, FİLTRASYON PROJESİ FİRMAMIZA AİT OLAN PROJEMİZİ BORULAMA, MONTAJ VE DEVREYE ALMA İŞLEMLERİ İLE ANAHTAR TESLİM OLRAK HAYAT GEÇİRDİK